Co pro Vás máme připraveno

Především radost z poznávání sebe sama, nových lidí, možností a témat... Tedy hodně zážitků a praxe. Jasně, teorie je třeba, bez základních informací to mnohdy nejde, ale bez vlastního zavrtání se do zážitku by bylo vzdělávání samo o sobě smutné a neúplné.

Proto - obecné teoretické přednášky a "vitríny" u nás nenajdete, vše si pěkně osaháte a zkusíte na vlastní kůži - a to doslova, protože našim partnerem je i mazaný DELIBUTUS. Budeme si hodně povídat, interagovat a vytvářet nové myšlenkové mapy.

Naše workshopy děláme - společně s vámi - maximálně praktické, aby přinesly výsledky a nové úhly pohledu. Každý seminář/ vzdělávání je o vás, vašich potřebách a vašich zkušenostech z praxe, abyste ihned po semináři věděli, jak je využít přímo ve vašem životě/ oboru/ rodině... Stačí si vybrat oblast, ve které se chcete zdokonalit, a začít na sobě pracovat.

V týmu dáváme přednost presenční formě, tedy offline, pokud to ale nejde jinak, jsme tu pro vás i online.

CO NÁM K TOMU POMŮŽE?

 • Workshopové zázemí (ŠKOLÍCÍ a SEMINÁRNÍ místnost)
 • multisenzorická místnost SNOEZELEN
 • místnost na INDIVIDUÁLKY a MASÁŽE 
 • a v neposlední řadě naše JÓGOVNA (cvičení, relaxace, jóga, čchi-kung).

CO NÁS ZAJÍMÁ?

Především práce s lidmi a vzdělávání se. Jak na lidi kolem i sebe působíte, jak se cítíte, co říkáte a jak moc se umíte postarat o svoje potřeby (v rodině, v práci, mezi přáteli či v komunitě). Společně tak třeba vymýšlíme, jak vylepšit komunikaci, nastavit si hranice, zlepšit vztahy a vlastní intimitu, cítit se dobře ve svém těle, zavnímat své smysly, zvědomit si své hodnoty a cíle, najít nová uvědomění, nová přátelství či zajímavější a smysluplnější práci.

PROČ TO DĚLÁME?

Protože nám to dává smysl a baví nás to. Efektivní komunikace, práce s myslí, duší a tělem jako celkem je nástrojem spokojeného a vyváženého životního stylu. Budovat dobré vztahy (navenek i sami k sobě) se vyplácí.

A protože to považujeme za důležité, podíváme se na vaše přání a potřeby od A do Z. Společně vyladíme jejich směr a zacílení tak, aby byla po chuti vám i vaším potřebám.

Jsme realizátory následujícího:

 • REKVALIFIKACE - rekvalifikační vzdělávací programy - akreditace MŠMT
 • WELLBEING - jak na wellbeing ve firmách a organizacích
 • VZDĚLÁVACÍ AKREDITOVANÉ SEMINÁŘE - akreditace MPSV
 • WORKSHOPY A SEMINÁŘE PRO VEŘEJNOST - plánujeme spolu s vámi a na vaše přání, např. semináře Honzy Kršňáka a jeho DIGIDETI.
 • KURZY 1. POMOCI - 8 h kurz základů 1. pomoci pro celou rodinu zážitkem
 • VĚDOMÁ SEXUALITA - intimita, vztahy, sexualita s názvem - Víte, co vaše děti vědí o sexu?
 • AUTORIZOVANÉ OSOBY - jsme autorizované osoby/garanti všech našich rekvalifikací

A jelikož sledujeme trendy, víme, že jedním z klíčů efektivní komunikace je i její stručnost - proto se pojďme rychle seznámit, viz S KÝM SE U NÁS POTKÁTE - NÁŠ TÝM. A pokud se vám budeme opravdu líbit, pojďme si společně napsat, zatelefonovat nebo si popovídat u dobré kávy či čaje.