Kdo jsme

JSME VÁŠ PARŤÁK VE SVĚTĚ NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ a jsme nadšeni, že jste zavítali na naše stránky. Budeme velice rádi, když o sobě budeme do budoucna alespoň vědět. Jeden nikdy neví, kdy se to může hodit.

Proto, než se rozhodnete brouzdat dále, věnujte nám 5 minut vašeho času. Chceme se vám představit.

Jsme TÝM prostoru vzdělávacího centra KAŽDÝM COULEM v ÚL a s nadšením vítáme všechny, kteří se snaží dělat sami sebe i svět kolem lepším.

Naším úkolem je vaše RADOST Z TVOŘENÍ, VZDĚLÁVÁNÍ SE, SEBEROZVOJE A RELAXACE.

Vzdělávací centrum Každým coulem je vlastně takový multifunkční prostor na Severní Terase v Ústí nad Labem, který sdružuje partu lidí, kteří se chtějí společně potkávat.

A nejenom potkávat, ale i tvořit. Každý v jiné oblasti a po svém. Dohromady nám to ale dává smysl, motivaci a především nás to SPOLEČNĚ baví - doplňovat se, pomáhat si, inspirovat.

Na jedné straně je prostor určen pro naše projektové věci, které, doufáme, také budou pokračovat. A na té druhé v něm realizujeme a tvoříme věci nové a to především ve vzdělávací oblasti.

V našem/ vašem vzdělávacím centru nabízíme možnost - pro kohokoliv, kdo bude mích chuť - využívat příjemné prostředí k realizaci různých aktivit a programů.

A tím k nám vlastně zveme všechny z vás a zároveň budeme moc rádi, pokud se rozhodnete tvořit SPOLEČNĚ s námi! Nápadům se meze nekladou a za každou tvořivou bytost budeme moc rádi.

Coul stejně jako Snoezelen (multisenzorickou místnost) a dětskou skupinu Mozaiku provozuje Rodinné centrum Pohádková chaloupka, z. s., IČO 0304 6958.

Za vzdělávací tým

Jitka a Petra